Breaking News

Default Placeholder Default Placeholder Default Placeholder Default Placeholder Default Placeholder Default Placeholder Default Placeholder Default Placeholder Default Placeholder Default Placeholder Default Placeholder Default Placeholder Default Placeholder Default Placeholder Default Placeholder Default Placeholder Default Placeholder Default Placeholder Default Placeholder Default Placeholder Default Placeholder Default Placeholder Default Placeholder Default Placeholder Default Placeholder Default Placeholder Default Placeholder Default Placeholder Default Placeholder

USA z modelu-wzorca praw człowieka przeistoczyły się w manipulatora i uzurpatora internetowych praw napisał rzecznik Komunistycznej Partii Chin.

 

Chiński Minister Spraw Zagranicznych: USA to złośliwiec, podsłuchiwacz i internetowy najeźdźca

Czerwiec 26, 2013

Przegląd prasy międzynarodowej

 

Stany Zjednoczone z modelu-wzorca praw człowieka przeistoczyły się w maipulatora i uzurpatora internetowych praw napisał rzecznik Komunistycznej Partii Chin. Odpowiadając mocnym uderzeniem słownym odnośnie amerykańskich oskarżeń pod adresem władz chińskich dotyczących E. Snowdena.

 

Notatka potępiająca amerykańskie zachowanie ukazała się w dzienniku chińskim w której dalej czytamy, że …amerykanie prezentując dokument  z wymogiem wydania Snowdena wybrali nieprawidłowy nakaz aresztowania..

 

Komentator Wang Xinjun z Militarnej Akademii napisał, że nie tylko amerykanie zignorowali procedury prawa nie przepraszając za taki rodzaj zachowania, to jakby nic się nie stało krytukują władze chiński o nie zastosowanie się do pisma o extradycję Snowdena.

 

Rzecznik Ministera Spraw Zagranicznych Chin powiedział wprost, że amerykańskie posądzenia są bezpodstwne i nie do zaakceptowania.

 

 

 

Share Article: