Breaking News

Default Placeholder Default Placeholder Default Placeholder Default Placeholder Default Placeholder Default Placeholder Default Placeholder Default Placeholder Default Placeholder Default Placeholder Default Placeholder Default Placeholder Default Placeholder Default Placeholder Default Placeholder Default Placeholder Default Placeholder Default Placeholder Default Placeholder Default Placeholder Default Placeholder Default Placeholder Default Placeholder Default Placeholder Default Placeholder Default Placeholder Default Placeholder Default Placeholder Default Placeholder

Artur Szpilka w ostrym tonie wypowiedział się krytycznie o ideologii gender i lobby homoseksualnym i za tonie wpuszczono go na swoją walkę do ameryki.

Nie wpuścili Szpilki do USA

 

 

http://niezalezna.pl/50562-nie-wpuscili-szpilki-do-usa

 

 

 

13.01.2014

 

Amerykański urząd imigracyjny nie wpuścił polskiego boksera Artura Szpilki na teren kraju. Polak 25 stycznia ma stoczyć walkę w wadze ciężkiej z Bryantem Jenningsem. Bokser został zawrócony na lotnisku w Chicago.

 

Zaskoczony całym zamieszaniem jest Andrzej Wasilewski promotor Artura Szpilki.

 

– Ustalamy jaki jest stan faktyczny w sprawie Artura, bo mamy sprzeczne informacje. W poprzednim roku dwukrotnie boksował on w Ameryce i nie było problemów – oświadczył Wasilewski.

 

Szpilka, dobrze rokujący, utalentowany młody polski bokser wagi ciężkiej, który na zawodowych ringach wygrał wszystkie 16 walk, jest w drodze powrotnej do Europy. W USA w wyjaśnienie kwestii zawrócenia pięściarza zaangażowani są jego współpromotor i jednocześnie prawnik Leon Margules, a także wynajęty specjalnie na tę okazję ekspert od prawa imigracyjnego.

 

Tuż przed wylotem do USA Artur Szpilka w ostrym tonie wypowiedział się krytycznie o ideologii gender i lobby homoseksualnym.

 

 

KOMENTARZ:

 

Z wywiadu trenera Łapina wynika, że służba na lotnisku miała polecenie z Warszawy, by sprawdzić Szpilkę, cytuje: […] „Teraz podobno coś przyszło z Warszawy, że jednak musi teraz wracać … tak nam tłumaczył chłpak z kontroli”: http://eurosport.onet.pl/boks/fiodor-lapin-zdradzil-powody-zatrzymania-artura-szpilki/6xvk8

 

Nie wiadomo kto wydał takie polecenie. Być moż szef polsatu Solarz, ponieważ Szpilka przed odlotem miał żal do polsatu że tej walki nie będzie transmitować a tylko będzie na płatnym kanale PPV.

 

Cytuje: „Nie wiem nic że ma być na płatnym kanale PPV, miało być inaczej, miało być w polsacie”. – Pytał dziennikarza czy ma być w PPV – dziennikarz odpowiedział że tak. „No to sami widzicie. Nie chce tego komentować … szkoda, chciałbym by więcej Polaków zobaczyło tę walkę, a tak, jak będzie na kanale płatnym PPV to wielu Polaków nie obejrzy … a teraz jeżeli będzie na PPV – to ja sobie też nie pozwolę na pewne rzeczy, koniec i kropka”… Wydaje mi się, że bardziej zabolała naszych wrogów wypowiedź Szpilki: „Niech zobaczą że Polak potrafi”:

 

http://eurosport.onet.pl/boks/artur-szpilka-nie-moge-sie-doczekac-jestem-przygotowany-chyba-najlepiej-w-karierze/2wtqx

Dodaj komentarz

Share Article: